Finisz dnia

Reklamy tv grzmią – zrób conajmniej 5000 kroków dziennie. Odkryłam, że istnieją aplikacje które to obliczają i nie trzeba kupować specjalnego zegarka. No a tu chodziło tylko o zwykłą babską ciekawość.


Zainstalowałam i włączyłam aplikację kilka razy na wieczorny finisz dnia. Wiedziałam, że dużo chodzę. Byłam ciekawa ile dokładnie w ciągu 2h robię kroków. Wszak dystans jest niewielki – mieszkanie ma około 60 metrów kwadratowych.


Okazało się że przez ten czas, chodząc tylko po domu – kuchnia, łazienka i dwa pokoje. Robię codziennie około 1000 kroków tylko wieczorem. Niby nic nie robię, tylko ogarniam, przytulam, przygotowuje piżamki, godzę a czasem nawet idę się bawić.


Ciekawe ile kroków robię podczas zwykłego dnia od rana do wieczora. Tego jeszcze nie sprawdzałam. I przyznam się, że jestem bardzo tego ciekawa.

Autor: Nieuczesana

Żona ojca swoich dzieci, mama Pierwszego, Drugiego i Trzeciej. Z wykształcenia nauczyciel historii - "wierzący i chwilowo niepraktykujący". Pełna dużej ilości chaotycznych myśli na różne tematy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *