Już 2 lata!


Tak coś mi się wydawało, że niedługo minie 2 lata od kiedy powstały Kępki.
Ilość wpisów duża 🙂 radości bardzo dużo – z powodu każdej reakcji!
Od wczoraj lubi stronę 431 osób! I nie wszyscy mnie znają ;). Obserwuje mnie cichaczem jeszcze więcej ;).

Czas przypomnieć kim jestem. Przede wszystkim jestem mamą trójki dzieci. Pierwszy we wrześniu idzie już do szkoły. Drugi niedługo będzie pełnoprawnym pięciolatkiem, a Trzecia z leżącego „naleśnika” przekształciła się w rezolutną i wszędobylską dwulatkę.

Oprócz tego mam około 275 szkolnych „dzieci”, które próbuję zarazić ciekawością świata poprzez tłumaczenie zawiłości historycznych. Wychodzi różnie – oni myślą, że jak próbują zmienić temat to ja się na to zgadzam nieświadomie :). Historia może być naprawdę ciekawą opowieścią dotyczącą wszystkiego.

I jestem sobą – gadułą lubiącą pisać. Lubię czytać, ale brakuje mi na to doby. Mam rower, który powoli odkurzam.

Już wielokrotnie zostałam zaskoczona przez różne osoby.
„To Ty piszesz kępki? Uwielbiam czytać”
„Czytałam twoją stronę. Świetnie piszesz”

Była też bardzo wyjątkowa chwila, gdy blog miał około pół roku. Myślałam, że czyta mnie tylko kilka osób. Brałam udział w Mikołajkach na grupie chustowej i wyciągnęłam z torebki kubek z logiem strony i wybranym cytatem ze mnie:

„Znamy dzieci na tyle na ile dadzą się poznać”

Nawet nie wiecie jak mnie to wzrusza i daje siłę na dalsze pisanie. Zależy mi na reakcjach – każda powoduje, że post tak szybko nie jest chowany przez Facebook. Oprócz tego daje to poczucie, że ktoś to widzi i się podoba.

Dziękuję, że jesteście, że reagujecie, że wysyłacie mi pozytywną informację zwrotną również „na żywo”.

Na początku napisałam, że nie wiem co z tego będzie. Z krótkich myśli mamy – zaczęły się wywody mamy i nauczyciela :). A co dalej? Czas pokaże!

Autor: Nieuczesana

Żona ojca swoich dzieci, mama Pierwszego, Drugiego i Trzeciej. Z wykształcenia nauczyciel historii - "wierzący i chwilowo niepraktykujący". Pełna dużej ilości chaotycznych myśli na różne tematy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *